Opinie o Hilding Pasodoble

Ostatnio aktualizowane: 24.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Osoby, które opublikowały opinie o Hilding Pasodoble przekonują, że model wykazuje odporność na odkształcanie. W jego wnętrzu znajdują się sprężyny kieszeniowe, a także mata kokosowa. Zapewnia ona stałą cyrkulację powietrza i zapobiega namnażaniu się bakterii oraz roztoczy. Wynika z tego, że materac nadaje się dla alergików. Do kompletu jest dołączony pokrowiec.

 

Najważniejsze wady:

To materac 160×200, który jest stosunkowo twardy, dlatego nie wszystkim konsumentom może przypaść do gustu (zwłaszcza tym szczuplejszym i preferującym spanie na miękkiej powierzchni). Początkowo po przebudzeniu możemy odczuwać ból pleców, z czasem problem ten powinien zniknąć.

 

Werdykt: 9.5/10

Materac jest dwustronny, dlatego co kilka miesięcy powinno się go obracać. Model jest trwały. Ma 7 stref twardości, w efekcie czego zapewnia podparcie całego ciała. Każda znajdująca się w jego wnętrzu sprężyna jest umieszczona w osobnej kieszonce, co zapewnia im niezależną od siebie pracę. Produkt ma certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wzmocnienie matą kokosową

Na jednej stronie materaca umieszczono matę kokosową, która zwiększa nieco poziom twardości, a jednocześnie odpowiada za zapewnienie stałego przepływu powietrza. To sprawia, że w środku nie gromadzą się roztocza i bakterie, mające negatywny wpływ na zdrowie i samopoczucie (w szczególności w przypadku alergików). Po tym, jak przeprowadzono test Hilding Pasodoble okazało się, że mata kokosowa chroni model także przed działaniem wilgoci i tym samym zwiększa jego trwałość.

 

 

Praktyczny pokrowiec

Do produktu dołączono pokrowiec, który może zastąpić zwykłe prześcieradło. Jego podstawową funkcją jest ochrona materaca przed zabrudzeniem. Do wyboru mamy dwa modele, czyli Tencel i Velvet. Ten pierwszy jest uszyty z włókien wiskozowych i nadaje się dla osób mających wrażliwą skórę. Pokrowiec jest przyjemny w dotyku, w dodatku szybko odprowadza wilgoć na zewnątrz (co jest istotne zwłaszcza latem, gdy często pocimy się w czasie snu). Z kolei model Velvet wyprodukowano z wykorzystaniem nowoczesnej technologii Purotex. Ma on mikrokapsułki z naturalnymi probiotykami, co zapewnia ochronę przed rozwojem alergenów odpowiadających m.in. za zaostrzanie objawów astmy. Oba pokrowce można bez przeszkód prać w pralce, w temperaturze do 60 st. C. Utrzymanie ich w czystości nie jest trudne.

 

7 stref twardości

Wydzielone na powierzchni materaca strefy twardości sprawiają, że podczas snu każda część naszego ciała ma odpowiednie podparcie. Mowa tu nie tylko o głowie i plecach, ale również o biodrach, udach, łydkach, a nawet stopach. Mimo zastosowania takiego rozwiązania cena Hilding Pasodoble pozostaje atrakcyjna, co może dodatkowo zachęcać do zakupu. Strefy twardości pozwalają na zwiększenie komfortu snu, a także wzmocnienie materaca w miejscach najbardziej narażonych na odkształcanie. Ponieważ ciało jest dobrze podtrzymywane w czasie wypoczynku, wszystkie mięśnie mogą się rozluźnić. To przekłada się na brak ucisku na żołądek, wątrobę oraz inne narządy wewnętrzne.

 

Pianka FlexiFoam

Wewnątrz modelu jest nie tylko mata kokosowa i sprężyny kieszeniowe, ale też specjalna pianka FlexiFoam. Wyróżnia się ona elastycznością, a ponadto poprawia cyrkulację powietrza. Dzięki niej materac jest bardziej odporny na odkształcenia powstające pod ciężarem naszego ciała.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ