Opinie o Intex 64414

Ostatnio aktualizowane: 18.07.24

 

Najważniejsze zalety:

Materac dmuchany jest przeznaczony do domowego zastosowania i okazuje się niezastąpiony podczas wizyty gości. Produkt wykonano z wytrzymałego tworzywa, jakim jest PCV. Model ma wbudowaną pompkę elektryczną, dzięki czemu pompowanie i wypompowywanie powietrza to czynności niezajmujące zbyt dużo czasu. W zestawie znajduje się torba podróżna będąca dobry zabezpieczeniem w trakcie przenoszenia produktu.

 

Najważniejsze wady:

Strona, na której się kładziemy jest zrobiona z jasnego materiału, dlatego też wszystkie ewentualne zabrudzenia są mocno widoczne. Dlatego też konieczne jest używanie ochronnego prześcieradła. Czyszcząc produkt musimy pamiętać o zastosowaniu delikatnych detergentów, bo w innym wypadku może dojść do uszkodzenia materiału.

 

Werdykt: 9.4/10

Czytając opinie o Intex 64414 nietrudno stwierdzić, że jest to godny polecenia model. Choć ma pewne wady, komfort użytkowania, a także jakość wykonania są oceniane bardzo dobrze. Dokładne wymiary produktu to: 203 cm x 152 cm x 46 cm. Dzięki pompce elektrycznej rozkładanie i składanie materaca jest bardzo łatwe.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Flokowane pokrycie górne

Do produkcji materaca dmuchanego wykorzystano wytrzymałe tworzywo PVC, które wykazuje dużą odporność na przetarcia i inne uszkodzenia mechaniczne. W rezultacie nawet po dłuższym czasie użytkowania produkt zachowuje ładny wygląd. Warto zwrócić uwagę na to, że pokrycie górne jest flokowane. Oznacza to, że materiał został dodatkowo zabezpieczony warstwą strzyży tekstylnej, czyli włókna z tworzywa sztucznego. Wpływa to na większą wytrzymałość materaca. Cena Intex 64414 nie jest wygórowana, sądząc po jakości modelu, a także estetyce jego wykonania. Kupujący potwierdzają, że materac ładnie komponuje się z każdym wnętrzem.

Pompka elektryczna

Istotną zaletą jest to, że materac wyposażono w pompkę elektryczną z zasilaniem 240 V. Daje ona możliwość łatwego pompowania, a także wypompowywania powietrza. Użytkownik nie musi wykonywać szeregu skomplikowanych i męczących czynności. Wystarczy, jeśli zastosuje się do zaleceń podanych przez producenta w instrukcji. Test Intex 64414 wykazał, że potrzeba ok. 240 sekund, aby przygotować materac do pracy. Pompka elektryczna działa wydajnie i się nie zacina, a dodatkowo nie generuje denerwującego hałasu w trakcie pracy. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie trzeba tracić dużo czasu na wypompowywanie powietrza z materaca.

 

Technologia FiberTech

W modelu zastosowano technologię FiberTech. Oznacza to, że materac został wzmocniony tysiącem wytrzymałych włókien poliestrowych, które pozwoliły na stworzenie wytrzymałego stelażu. Jak zapewnia producent, włókna FiberTech nie rozciągają się po czasie, więc produkt zachowuje swój początkowy kształt. 

 

Torba do przechowywania

W zestawie znajduje się praktyczna torba z dużymi uchwytami pozwalająca bezpiecznie przenosić produkt. Jeśli będziemy chcieli zabrać swój materac, wybierając się do rodziny czy znajomych, nie trzeba będzie zastanawiać się, jak go zapakować. Torba zabezpiecza także przed przypadkowym zniszczeniem materiału, a także jego zabrudzeniem. Jest niezastąpiona do przechowywania produktu w szafie czy schowku.

 

Stabilność

Cechą dobrego materaca dmuchanego jest stabilność. Takim produktem jest Intex 64414, czego można dowiedzieć się nie tylko z opisu przedstawionego przez producenta, ale też zamieszczonych w Internecie recenzji. Stabilność jest gwarancją wygody i bezpieczeństwa w trakcie snu.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ