Opinie o Lak System

Ostatnio aktualizowane: 24.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Jest to dobre łóżko metalowe wykonane z wytrzymałych materiałów, które gwarantują długi czas użytkowania. Mebel jest ręcznie wyspawany, a to oznacza, że ma oryginalny design. Producent zapewnia o najwyższej dbałości o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Produkt jest dostępny nie tylko w białym kolorze, ale też wielu innych odcieniach do wyboru.

 

Najważniejsze wady:

Mebel ma wiele zalet, które zachęcają do jego zakupu, jednak jego wadą jest skomplikowany montaż. Można o tym przeczytać w niektórych zamieszczonych w Internecie opiniach. Użytkownicy wskazują, że składanie mebla zajmuje więcej czasu, niż się spodziewali. 

 

Werdykt: 9.4/10

Łóżko ma wymiary: 80 cm x 200 cm, jednak w ofercie są też modele o większej szerokości. Istnieje również możliwość wybrania innej długości: 180 cm lub 190 cm. W komplecie sprzedawane są specjalne zaślepki chroniące podłogę przed zarysowaniem. Zestaw zawiera też odpowiednio dopasowany stelaż. Produkt jest uznawany za solidny, a potwierdzeniem na to są pozytywne opinie o Lak System.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Solidne wykonanie

Przy zakupie łóżka niezwykle ważną kwestią jest to, żeby wybrać solidnie wykonany produkt, który będzie nam służył przez długi czas. Tym właśnie wyróżnia się opisywane łóżko metalowe Lak System. Nogi wezgłowia i przynóża zostały zrobione z okrągłego profilu o średnicy równej 2,7 cm i ścianki o grubości równej 2 mm. Rama pod materac powstała z mocnych kątowników 4 cm x 4 cm, których grubość wynosi prawie 0,5 cm. Pionowe szczeble zrobiono z solidnego, 8 mm pręta. Konstrukcja łóżka jest nie tylko wytrzymała, ale też dobrze wyważona, a to gwarantuje maksymalną stabilność i tym samym zadowolenie z użytkowania mebla. Dowodem na to jest przeprowadzony test Lak System i jego pozytywne wyniki.

Wymiary

Prezentowane łóżko metalowe jest dostępne w rozmiarze 80 cm x 200 cm, choć w ofercie producenta można też znaleźć większe modele o szerokości od 90 cm do nawet 180 cm. Łóżka podwójne (od 140 cm do 180 cm szerokości) mają więcej elementów dekoracyjnych. Standardowa długość mebla wynosi 200 cm, jednak można zamówić też produkt, w przypadku którego jest ona równa 180 cm lub 190 cm.

 

Elementy zestawu

W komplecie znajduje się ładnie wykonana rama łóżka i wytrzymały stelaż podtrzymujący materac. Zestaw obejmuje też elementy mocujące, a dokładniej śruby samokontrujące. Przydatnym akcesorium są specjalne zaślepki, które umieszcza się przy zakończeniu nóg. Ich podstawową funkcją jest ochrona podłogi przed zarysowaniem. W opakowaniu znajdziemy też kartę gwarancyjną i instrukcję montażu, którą wykorzystamy przy składaniu mebla. Cena Lak System jest przystępna. 

 

Design

Sporo osób myśli o zakupie tego metalowego łóżka nie tylko ze względu na solidność jego wykonania, ale też atrakcyjny design. Model jest ręcznie spawany, a każdy element został wykonany z najwyższą starannością. Dodatkowo części konstrukcyjne są pomalowane proszkowo, a uzyskany w ten sposób efekt jest zadowalający. Kupujący może wybrać kolor łóżka, co pozwala na idealne dopasowanie mebla do wystroju sypialni. Do wyboru jest kilkadziesiąt odcieni.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ