Opinie o Ringe

Ostatnio aktualizowane: 24.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Łóżko metalowe Ringe dostępne w sklepach Jysk pasuje do różnych rodzajów materaców, a dokładniej: skrzyniowych, sprężynowych i piankowych. Materiałem wykonania jest metal. Model ma kremowy kolor, więc jego dopasowanie do wystroju wnętrza nie stanowi dużego wyzwania. Łatwo znaleźć pasujące do łóżka meble i dodatki. 

 

Najważniejsze wady:

Pojedyncze osoby przyznają, że metalowe zawijasy w kształcie serca nie są zbyt solidne i grube. Istnieje ryzyko, że ulegną drobnym zniekształceniom, dlatego trzeba na nie uważać.

 

Werdykt: 9.4/10

Przeglądając różne strony internetowe można dowiedzieć się, że prezentowany model zdobywa dobre opinie. Ringe to zdaniem wielu kupujących jedno z najlepszych łóżek dostępnych w tym przedziale cenowym. Powierzchnia do spania to: szerokość – 90 cm i długość – 200 cm. Model jest polecany do pokoju nastolatków, ale sprawdzi się także u singli.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Samodzielny montaż

Warto wiedzieć, że to łóżko metalowe jest przeznaczone do samodzielnego montażu. Nie trzeba się jednak o to martwić, bo jak pokazał test, Ringe to model łatwy w składaniu. Z tym zadaniem dobrze poradzi sobie nawet osoba bez dużego doświadczenia. Montaż nie zajmuje zbyt długo, o ile wykonujemy poszczególne zadania zgodnie ze wskazaniami ujętymi w dołączonej do zestawu instrukcji. W ulotce od producenta znajdują się pomocnicze obrazki. Warto przed przystąpieniem do pracy dokładnie sprawdzić, czy opakowanie zawiera wszystkie niezbędne elementy. Poza poszczególnymi częściami ramy w komplecie powinny się też znajdować śrubki i wkrętak. 

Materiał wykonania

Kupując meble, a zwłaszcza łóżko powinniśmy zwrócić uwagę na jakość wykonania. Materiałem użytym do produkcji tego produktu jest metal. Jest on wytrzymały i niezbyt ciężki. Dzięki wykorzystaniu takiego materiału możliwe jest zachowanie stabilności. Nie trzeba się też martwić, że rama nie utrzyma naszego ciężaru albo niedługo po zakupie dojdzie do uszkodzenia łóżka i trzeba będzie je reklamować albo wymieniać na nowe.

 

Dopasowanie materaca

Model jest sprzedawany bez spodu i materaca, jednak dobranie potrzebnych akcesoriów nie będzie stanowiło żadnego problemu. To łóżko metalowe pasuje do różnych typów materaców: skrzyniowych, piankowych i sprężynowych. Bez wątpienia szybko znajdziemy w sklepie potrzebny produkt. Do tej ramy pasują stelaże żebrowe dostępne w większości w atrakcyjnych cenach. 

 

Klasyczny design

Istotną kwestią podczas wybierania łóżka jest nie tylko jego wytrzymałość, ale też design. Każdemu chyba zależy na tym, aby produkt pasował do reszty znajdujących w pomieszczeniu mebli i dobrze współgrał z akcesoriami. Jeśli mowa o prezentowanym modelu, wyróżnia go klasyczny, prosty design. Metalowa rama ma jasny, kremowy kolor. Łatwo można znaleźć pasującą do niej pościel. Ciekawymi dodatkami sprawiającymi, że łóżko zyskuje oryginalny charakter są zawijasy w kształcie serca. Trzeba przyznać, że mimo wielu zalet Ringe, cena łóżka jest przystępna.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ