Najlepsza poduszka elektryczna Beurer

Ostatnio aktualizowane: 24.04.24

 

 

Poduszki elektryczne Beurer – Ranking

 

 

Beurer HK Comfort

 

Poduszka o nazwie Beurer HK Comfort ma moc 100 W, w efekcie bardzo szybko się rozgrzewa. Została ona wykonana z oddychającego, miękkiego materiału, co pozytywnie wpływa na komfort jej użytkowania. Poszewkę można zdjąć i wyprać w pralce – zachowujemy tym samym odpowiedni poziom higieny.

Model ten ma 3-stopniową regulację temperatury oraz funkcję szybkiego nagrzewania. Przyda się ona, kiedy będziemy musieli szybko skorzystać z produktu, np. w celu rozgrzania się. Poduszka może wyłączyć się automatycznie po upływie 90 minut, co eliminuje ryzyko poparzenia w przypadku zaśnięcia na niej. Znajduje się tutaj specjalny system bezpieczeństwa BSS, dzięki któremu nie przegrzeje się ona i nie będzie wymagać naprawy.

Jak wynika z wydawanych przez konsumentów opinii, jest to poduszka elektryczna Beurer w dobrej cenie, która jest wyjątkowo bezpieczna w użytkowaniu. Została wyposażona w elektroniczną kontrolę temperatury, ma też wyjmowany przewód zasilający. Poza tym materiał jej wykonania jest bardzo przyjemny, dlatego możemy stosować ją bez obaw o naszą skórę.

 

 

 

 

Beurer HK 55 Easyfix

Poduszka elektryczna Beurer HK 55 Easyfix służy przede wszystkim do szybkiego ocieplania szyi lub lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Ze względu na to, że jest ona zapinana na rzepy, z łatwością dopasowuje się ona do każdej sylwetki. Produkt ten ma wymiary: 30 cm x 58 cm.

Ten model został wyposażony w funkcję turbo ocieplenia. Ma on również 3 ustawienia temperatury i podświetlany wyświetlacz, na którym szybko i bez problemów możemy odczytać ustawioną temperaturę. Po upływie 90 minut produkt wyłącza się automatycznie, co zmniejsza ryzyko powstania zwarcia elektrycznego lub też bolesnego poparzenia skóry.

Konsumenci przekonują, że najlepsze poduszki elektryczne Beurer powinny być łatwe w obsłudze i funkcjonalne. Tak też jest w przypadku opisywanego modelu. Wystarczy podłączyć go do gniazdka, ustawić pożądaną temperaturę i zapiąć na skórze. Może on się okazać wyjątkowo pomocny przy rehabilitacji po urazie odcinka szyjnego lub przy bólowych dolegliwościach dolnego odcinka kręgosłupa.

 

 

 

 

Beurer HK 115

 

Beurer HK 115 to elektryczna poduszka o mocy 100 W, która posiada 3 stopnie regulacji temperatury. Dzięki temu możemy ustawić temperaturę grzania tak, by była ona dla nas jak najbardziej optymalna. Wymiary produktu wynoszą 47 cm x 34 cm. Sprzęt wyposażony jest w opcję szybkiego nagrzewania.

Poduszka wyłącza się automatycznie po 90 minutach. Na wysoki poziom bezpieczeństwa ma wpływ również fakt, że posiada ona system zabezpieczeń BSS, który zapobiega przegrzaniu i powstaniu zwarcia elektrycznego. Została ona wykonana z bardzo przyjemnego i miękkiego materiału, który dodatkowo potrafi oddychać i właściwie wentylować skórę. W przypadku tego modelu istnieje możliwość odłączenia zasilającego przewodu.

Konsumenci doceniają ten produkt głównie za szybki czas nagrzewania i gotowość do użytku. Dzięki temu z jego pomocą możemy szybko ogrzać się podczas mroźnego zimowego dnia, lub złagodzić ból pojawiający się w różnych częściach ciała. Polar, którym ten model został pokryty, bardzo pozytywnie wpływa na komfort użytkowania.

 

 

 

 

Jaką poduszkę elektryczną Beurer wybrać?

 

Poduszka elektryczna wbrew pozorom może być bardzo przydatnym produktem. Jedną z jej podstawowych zalet jest to, że skutecznie poprawia krążenie krwi i rozluźnia mięśnie, co pozytywnie wpływa na samopoczucie. Poza tym może przydać się także w rehabilitacji. W tym poradniku znajdziesz wskazówki, jak wybrać idealną poduszkę elektryczną. Na końcu umieściliśmy też ranking uwzględniający trzy produkty warte uwagi od marki Beurer.

Marka Beurer wywodzi się z Niemiec i powstała w roku 1919. Od tamtej pory dostarcza na rynek wysokiej jakości urządzenia o charakterze medycznym, które mogą okazać się niezbędne w każdym domu. Oferowane produkty wyróżnia efektowny design, łatwość obsługi oraz niezawodność. Beurer zajmuje się produkcją m.in. termometrów, inhalatorów oraz właśnie poduszek elektrycznych.

Musimy zdawać sobie sprawę, że dobra, elektryczna poduszka powinna mieć dużą moc. Im będzie ona wyższa, tym szybciej nasze urządzenie się nagrzeje. Niemniej zawsze trzeba uważać, jeśli mamy bardzo delikatną skórę, ponieważ przy nastawieniu zbyt wysokiej temperatury, możemy się boleśnie poparzyć.

Najlepsza poduszka elektryczna Beurer w 2024 roku powinna być przyjemna w dotyku i w kontakcie ze skórą. Jeśli chodzi o materiał wykonania, to mamy pod tym względem dość duży wybór. Na rynku napotkamy produkty z polaru, satyny czy nawet poliestru. Najpraktyczniejsze wydają się być jednak te pierwsze, ponieważ są one bardzo miękkie. Możemy sprawdzić, czy materiał da się odpiąć. Dzięki temu możemy go swobodnie wyprać w pralce.

Produkty tego typu powinny posiadać regulator temperatury, dzięki któremu poduszka nie nagrzeje się zbyt mocno. Ciekawym rozwiązaniem może być model, do którego dołączony jest pilot, z pomocą którego temperaturę ustawimy jeszcze szybciej i łatwiej. Obowiązkowy powinien być również timer. Jego zadaniem jest wyłączenie produktu po określonym przez nas czasie. Dzięki temu nie musimy obawiać się, że zaśniemy z poduszką i będzie ona włączona przez całą noc, co może być bardzo niebezpieczne.

Jeśli chodzi o kwestie bezpieczeństwa, niemniej istotna jest obecność zabezpieczenia przed przegrzaniem. Stanowi ona dodatkową ochronę przed powstaniem zwarcia elektrycznego i może skutecznie przedłużać żywotność zakupionego przez nas produktu.

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ