Opinie o IKEA Holmsund

Ostatnio aktualizowane: 21.05.24

 

Najważniejsze zalety:

Narożnik jest bardzo praktyczny, ponieważ pełni funkcję miejsca do spania. Sprawdzi się on nawet w kawalerce, gdyż nie zajmuje dużo miejsca w pomieszczeniu. Sami możemy zdecydować o tym, po której stronie znajdzie się szezlong. Mebel jest uniwersalny, pasuje do każdego wnętrza, bez względu na wystrój, co pozwolił potwierdzić test IKEA Holmsund.

 

Najważniejsze wady:

Mebel należy samodzielnie złożyć, w zestawie znajdują się niezbędne do tego elementy. Jednak analizując opinie IKEA Holmsund, można dojść do wniosku, że dla wielu osób była to bardzo czasochłonna czynność.

 

Werdykt: 9.7/10

Kupujący przekonują, że to najlepszy narożnik IKEA. Można na nim wygodnie spać, poza tym został wyposażony w przydatny schowek na pościel. Całkowite wymiary mebla to: 96 cm x 230 cm x 90 cm. Do jego produkcji wykorzystano starannie dobrane materiały, takie jak lite drewno, sklejka i płyta wiórowa.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wygodne rozkładanie

W dzień mebel sprawdza się jako komfortowy mebel wypoczynkowy, a w nocy jako łóżko. Rozkładanie go nie stanowi żadnego problemu. Czynności, jakie musimy wykonać, to zdjęcie poduszek z siedziska oraz wysunięcie podstawy. Nie wymaga to użycia dużej siły, dlatego na pewno poradzimy sobie w pojedynkę. Na rozłożonym narożniku można spać codziennie lub tylko od czasu do czasu. Jest on odpowiednio sztywny i dobrze podpiera ciało, zmieszczą się na nim dwie osoby. Mebel bardzo dobrze sprawdza się zwłaszcza jako dodatkowe łóżko dla niezapowiedzianych gości, którzy muszą u nas przenocować. To ciekawa alternatywa dla dmuchanego materaca, który nie zawsze zapewnia w pełni komfortowy sen.

Zdejmowane pokrycie

Mimo że narożnik ma jasny kolor, nie należy się obawiać, że usuwanie zabrudzeń będzie trudne. Mebel jest pokryty poszyciem, którego skład to w 65% poliester i 35% bawełna. Jest ono zdejmowane, co oznacza, że możemy swobodnie prać je w pralce. Wystarczy ustawić odpowiednio niską temperaturę oraz zastosować łagodne detergenty. Wówczas materiał nie powinien się zmechacić, wyblaknąć czy skurczyć. Zdejmowane poszycie to bardzo duże udogodnienie, doceniane zwłaszcza w domach zamieszkiwanych przez małe dzieci.

 

Dopasowanie do indywidualnych potrzeb

Mebel można bez trudu dopasować do indywidualnych potrzeb, więc z pewnością pozwoli nam wypocząć po ciężkim dniu. Dołączone do zestawu poduszki można dowolnie układać przy oparciu pod każdym kątem, zmieniając w ten sposób głębokość siedziska. Mebel możemy swobodnie przestawiać, co jest bardzo dużą zaletą. Jeśli przeprowadzimy się do innego mieszkania, nie ma ryzyka, że narożnik nie będzie pasował do nowego salonu.

 

Pojemny schowek na pościel

Konsumenci przyznają, że narożnik dobrze sprawdza się jako dodatkowy schowek na pościel. Mimo że mebel ma kompaktowe wymiary, umieszczony pod siedziskiem pojemnik jest duży i z pewnością pomieści wszystkie zapasowe poduszki, kołdrę czy koce. To bardzo dobra propozycja do mieszkania o niewielkim metrażu, w którym nie ma możliwości ustawienia wielu szafek do przechowywania. Za sprawą narożnika możemy zyskać nieco więcej wolnej przestrzeni i przechowywać pościel w jednym miejscu. Choć cena IKEA Holmsund nie jest najniższa, to warto kupić ten model, ponieważ jest praktyczny, solidny i przede wszystkim wygodny.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ