Opinie o Narożnik Enzo

Ostatnio aktualizowane: 24.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Mebel bardzo elegancko wygląda, a ponieważ ma czarny kolor, można go łatwo dopasować do pozostałych elementów wyposażenia wnętrza. To odpowiedni model zarówno do nowocześnie, jak i klasycznie urządzonego salonu. Jego czyszczenie nie jest zbyt kłopotliwe, wystarczy tylko używać w tym celu odpowiednich środków. Zapobiegnie to zniszczeniu obicia.

 

Najważniejsze wady:

Jak zauważyły osoby, które zdecydowały się na test Enzo, jest to dobry wybór głównie do większego mieszkania. Narożnik jest rozbudowany i zajmuje stosunkowo dużo miejsca w pomieszczeniu, dlatego nie sprawdzi się np. w kawalerce.

 

Werdykt:

To popularny mebel wypoczynkowy, dający możliwość zrelaksowania się przed telewizorem lub z książką. Ten narożnik skórzany pięknie prezentuje się we wnętrzach. Jego wysokość wynosi 90 cm (110 cm z zagłówkami), a głębokość siedziska jest równa 56 cm.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Dostępność kilku konfiguracji

To my decydujemy, jak będzie wyglądał mebel. Możemy zamówić narożnik w układzie prawostronnym lub lewostronnym, w zależności od tego, w którym miejscu w salonie chcemy go ustawić. Jest on wyposażony w dwa zagłówki, ale w razie potrzeby możemy zamówić kilka dodatkowych, żeby każdy z domowników miał zapewniony komfortowy wypoczynek. W zestawie są też dwie pufy, możemy je wysuwać, kiedy będą potrzebne. Trzeba wspomnieć także o tym, że to do nas należy decyzja, jakie będą całkowite wymiary narożnika. Jego standardowy rozmiar to 316 cm x 200 cm, ale możemy zmienić ilość siedzisk, aby mebel stał się większy. Dostępna jest też opcja zamówienia modelu w kształcie litery „U”. Zależnie od naszych potrzeb i preferencji cena Enzo będzie się różnić.

Trwałość i elegancja

Narożnik jest obity naturalną skórą. Sprawdzając opublikowane o modelu Enzo opinie, można wywnioskować, że dzięki temu jest on trwały i bardzo stylowy. Mebel pełni funkcję dekoracyjną. Nie ma ryzyka, że szybko się zniszczy, można na nim bez przeszkód wypoczywać tak długo, jak chcemy. Usuwanie plam ze skóry nie jest trudne, zwykle wystarczy przetarcie zabrudzonych miejsc wilgotną ściereczką (najlepiej zrobić to jak najszybciej). Nie musimy się obawiać, że narożnik okaże się nieprzyjemny w dotyku. Naturalna skóra jest bardzo miękka, nie przyklejają się do niej ubrania. Model jest polecany w szczególności do domu zamieszkiwanego przez alergika. Wszystko ze względu na to, że kanapa nie przyciąga kurzu ani cząsteczek innych zanieczyszczeń.

 

Wypełnienie pianką wysokosprężystą

Mebel wypełniono pianką wysokosprężystą HR, czyli poliuretanową. To bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ jest ona bardziej wytrzymała w porównaniu do zwykłej, tapicerskiej pianki. Tego typu wypełnienie ma nieregularną strukturę i składa się z wielu pęcherzyków. Zapewnia to bardzo dobre dopasowanie do ciała. Bardzo istotne jest, że pianka poliuretanowa typu HR wykazuje podwyższoną odporność na odkształcanie. Ponadto wewnątrz niej nie namnażają się bakterie, wirusy i roztocza, co gwarantuje odpowiedni poziom higieny. Nawet po wielu miesiącach od zakupu mebel dobrze się prezentuje, a na siedzisku nie pojawiają się charakterystyczne wgniecenia. Warto zdecydować się na narożnik Enzo, jeśli marzy nam się solidny mebel o eleganckim designie.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ