Opinie o Dr Sapporo Swing

Ostatnio aktualizowane: 24.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Poduszka jest wypełniona pianką visco-elastic, która pod wpływem nacisku ciała dostosowuje się idealnie do jego kształtu. W rezultacie jest ono dobrze podparte. Welurowa poszewka, którą wykorzystano przy produkcji, jest wyjątkowo miękka i ma właściwości hipoalergiczne. Materiał nie przyczynia się do powstawania podrażnień na skórze.

 

Najważniejsze wady:

Przed zakupem warto poznać opinie o Dr Sapporo Swing. Zdarzają się komentarze, z których wynika, że na początku bardzo trudno przyzwyczaić się do snu na tej poduszce i odpoczynek na niej może być mniej komfortowy.

 

Werdykt: 9.4/10

Choć produkt nie jest bez wad, to przez wiele osób jest oceniany jako najlepsza poduszka ortopedyczna. Model można kupić w rozmiarze M i L. Gwarantuje on dobre podparcie dla ciała, zapewnia optymalny przepływ powietrza, jest miękki i lekki. Po dłuższym użytkowaniu można zauważyć, że bóle pleców, karku czy głowy pojawiają się zdecydowanie rzadziej albo wcale.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wykonanie

Przed podjęciem decyzji o zakupie danej poduszki ortopedycznej, powinniśmy zwrócić uwagę na to, jak została ona wykonana. Mowa tutaj o rodzaju wypełnienia, które ma kluczowy wpływ na nasz komfort snu. W przypadku prezentowanego modelu wypełnienie stanowi pianka visco-elastic, która ma oddychającą strukturę. W związku z tym w trakcie snu skóra nie poci się. Dodatkowo pianka pod wpływem temperatury dostosowuje się idealnie do kształtu ciała użytkownika. W zestawie znajduje się też welurowa poszewka, która jest miękka i delikatna dla skóry. Nasączono ją wyciągiem z aloesu, który daje poczucie świeżości. Co istotne, poszewkę można łatwo zdjąć, ma ona płynnie działający zamek błyskawiczny.

Przeznaczenie

Istotne jest to, że poduszka została wpisana do rejestru wyrobów medycznych klasy I, co oznacza, że spełnia określone prawem wymagania. Produkty oznaczone w ten sposób przed dopuszczeniem do sprzedaży są dokładnie testowane i odpowiadają ogólnym zaleceniom z dziedziny zdrowia. Komu przyda się taka poduszka? Dr Sapporo Swing to propozycja dla osób, które mają problem z nawracającym bólem karku, odcinka szyjnego i głowy. Produkt jest też polecany przy leczeniu zwyrodnień stawów międzykręgowych kręgosłupa szyjnego i zmian dyskopatycznych oraz artretycznych. Jak potwierdził test Dr Sapporo Swing, dobroczynny wpływ na samopoczucie można zauważyć po kilku, maksymalnie kilkunastu dniach. 

 

Rozmiar

Możesz kupić idealnie dopasowaną do swojego ciała poduszkę. Model występuje w dwóch rozmiarach: M dla osób z węższymi ramionami, które śpią na miękkim materacu (szerokość – 53 cm, długość – 32 cm i wysokość – 11 cm) i L dla użytkowników mających w sypialni twardszy materac (szerokość – 53 cm, długość – 32 cm i wysokość – 13 cm). Należy pamiętać, że odpowiednie dobranie rozmiaru poduszki jest bardzo ważne dla naszego komfortu. Mimo że dla niektórych osób cena Dr Sapporo Swing wydaje się dość wysoka, twierdzą oni jednocześnie, że warto kupić taki produkt. Poprawia on znacznie komfort snu i chroni przed bólem. Dodatkowo poduszka ładnie się prezentuje, ma miękką poszewkę, która wykazuje dużą odporność na ścieranie. 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ