Opinie o kanapie Hewlet

Ostatnio aktualizowane: 25.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Kanapa jest dostępna w bogatej kolorystyce, klient ma do wyboru wypełnienie pianką poliuretanową lub sprężynami bonelowymi wpływającymi na wygodę wypoczynku. Klient ma też możliwość wyboru jakości tkaniny obiciowej pomiędzy standardową, a jakością podwyższoną tkaniny, która ma właściwości antybakteryjne i nie przyjmuje brudu, a i w czyszczeniu jest dużo bardziej przyjazna. 

 

Najważniejsze wady:

Jak określają klienci, kanapa Hewlet ma opinie produktu o słabej jakości. Nie tylko użyto do jej produkcji słabych materiałów, ale też bywa, że obicie jest krzywo przymocowane, albo po rozłożeniu kanapy do spania każda z części jest na innej wysokości. Brak jest też instrukcji składania mebla, a przychodzi on do klienta w elementach. 

 

Werdykt: 9.6/10

Sofa Hewlet swoją popularność zawdzięcza bardzo atrakcyjnej cenie, a także możliwości wyboru kolorystyki. Szerokość 140 cm po rozłożeniu mebla, czyni z niego wygodne łóżko dla 2 osób. Na uwagę zasługuje też obszerny pojemnik na pościel. Kanapę łatwo się rozkłada, ponieważ wyposażono ją w system rolkowy. 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Materiał wierzchni

Producent każdemu klientowi daje możliwość wyboru pomiędzy tańszą wersją materiału obiciowego o niższych walorach użytkowych lub za dopłatą pokrycie mebla lepszym jakościowo materiałem posiadającym właściwości antybakteryjne i odpychające kurz i brud. Taki materiał po dłuższym okresie użytkowania łatwiej jest też przywrócić do pierwotnego stanu. Kanapa Hewlet i jej cena może zatem być produktem dopasowanym do każdej zawartości kieszeni właściciela i jego upodobań estetycznych. Niezależnie od wyboru jakości, klient może zadecydować o kolorystyce produktu. 

Powierzchnia spania

Producent daje również możliwość wyboru dotyczącą wykonania powierzchni służącej do spania. Klient ma wybór pomiędzy wypełnieniem z pianki poliuretanowej T-28 i wykorzystaniem sprężyn bonelowych. Kanapa Hewlet poddana próbom, przeszła test dając pierwszeństwo sprężynom bonelowym nad wypełnieniem z pianki. Sprężyny bowiem zwiększają komfort spania, bo charakteryzuje je sprężystość progresywna, inna w zależności od ciężaru osoby na niej śpiącej. Pianka natomiast ulega odkształceniom, które po pewnym czasie użytkowania nie chcą wrócić do stanu pierwotnego. Wymiary powierzchni spania niezależnie od wypełnienia mają 190 x 140 cm.

 

Wykonanie

Kanapa rozkładana została wykonana z połączenia płyty wiórowej i drewna, jest to mebel wolnostojący, który klient po zakupie musi samodzielnie zmontować. Wymiary maksymalne mebla złożonego wynoszą: długość 225 cm, szerokość 75 cm i głębokość 90 cm. W stanie przygotowanym do spania ma szerokość 140 cm. Mebel łatwo się rozkłada dzięki zamontowanym rolkom, które gładko suną po powierzchni podłogi odciążając ramiona użytkownika. Cała powierzchnia siedziska skrywa pojemnik na pościel. Jest on na tyle pojemny, że zmieści komplet pościeli z dwoma poduszkami i grubą kołdrą. 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ