Top 6 producentów sof rozkładanych

Ostatnio aktualizowane: 24.04.24

 

Rozkładana sofa to nie tylko element wystroju, ale przede wszystkim mebel użytkowy, który powinien zapewniać Ci komfort odpoczynku. Kiedy wykorzystywana jest ona do spania, musi pomóc w stworzeniu jak najlepszych warunków do pełnego wypoczynku. Jeżeli szukasz rozkładanej sofy do swojego mieszkania, nasza lista najlepszych producentów mebli pomoże Ci w podjęciu decyzji.

 

Ikea

Przedsiębiorstwo Ikea to szwedzka firma, która została założona w 1943 roku. Na początku swojej działalności zajmowała się ona jedynie sprzedażą artykułów, wybieranych przez konsumentów z katalogów wysyłkowych. Obecnie Ikea jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów mebli i produktów do wyposażenia domu. Wyróżnia się na rynku światowym oryginalnym wzornictwem, które stało się symbolem firmy. Styl skandynawski, prosty i nawiązujący do natury, obecnie kojarzony jest na całym świecie z produktami Ikei. Dla szwedzkiej firmy ważny jest przede wszystkim komfort i zadowolenie konsumentów. Dostarcza ona meble i sprzęty, które są ładne, funkcjonalne i przystępne cenowo. Nawiązując do stylu skandynawskiego, w którym projektowane są produkty Ikea, firma dba o środowisko, ograniczając zużycie energii w procesie produkcyjnym, a także używając materiałów z recyklingu. Wszystkie te elementy sprawiają, że żaden ranking sof rozkładanych nie może pominąć mebli tego przedsiębiorstwa. Modele mają minimalistyczny i elegancki design, dlatego dopasowują się do wnętrza w każdym stylu. Sofy rozkładane firmy Ikea są wygodne i wytrzymałe, nie zapadają się na skutek częstego użytkowania. Meble są solidnie wykonane i wykończone z dbałością o każdy detal, a większość modeli występuje w kilku wariantach kolorystycznych.

 

BIRD Meble

Polska firma BIRD zajmuje się produkcją i dystrybucją krajowych mebli. Tworzone przez nią modele są wygodne i mają estetyczny design. Firma wykorzystuje dobrej jakości materiały, które są odporne na ścieranie i łatwe w czyszczeniu. Konstrukcje mebli są stabilne i wytrzymałe, w efekcie służą przez wiele lat. BIRD Meble oferuje szeroki wybór sof w różnych stylach i rozmiarach, co pozwala dopasować model do swojego wnętrza. Firma produkuje zarówno modele dwuosobowe, jak i większe sofy z pojemnikiem na pościel. W większości mebli zastosowano tradycyjne rozwiązania, które sprawdzają się podczas codziennego użytkowania i połączone są z nowoczesnym wzornictwem. Dodatkowym atutem produktów tej firmy jest wygodne wypełnienie, które nie odkształca się i przez długi czas zapewnia komfort, zarówno podczas snu, jak i odpoczynku w ciągu dnia.

Allmeblo

Allmeblo to firma zajmująca się produkcją mebli tapicerowanych. Wszystkie produkty wytwarzane są w Polsce z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Zarówno konstrukcja, jak i obicie oraz wypełnienie są wytrzymałe i trwałe. Firma dba o zadowolenie każdego konsumenta, dlatego modele można dopasować indywidualnie do swoich potrzeb. Sofy rozkładane Allmeblo są wygodne i mają elegancki, uniwersalny wygląd, który sprawi, że wpasują się one w każdą przestrzeń. Meble tej firmy wykonywane są solidnie i precyzyjnie, co umożliwia korzystanie z nich przez wiele lat. Odporne na ścieranie tapicerki chronią sofę nawet podczas częstego użytkowania. Materiały łatwo również utrzymać w czystości, dlatego sprawdzą się w domu, w którym są dzieci i zwierzęta.

 

ZT Rejman

Produkty firmy ZT Rejman są często wybierane przez polskich konsumentów, ze względu na wysoką jakość wykonania. Przedsiębiorstwo wytwarza meble tapicerowane, które są wytrzymałe i wygodne. W ofercie ma także rozkładane sofy jedno- i dwuosobowe. Nieduży rozmiar tych mebli sprawia, że sprawdzą się w małych pomieszczeniach. Pomimo swoich kompaktowych wymiarów, zapewniają one komfort podczas snu i odpoczynku. Materiały wykorzystane do obicia oparcia i siedziska są odporne na przetarcia. Zaletą modeli firmy ZT Rejman są podłokietniki, które podnoszą komfort użytkowania i nadają sofom ciekawy wygląd.

 

Mirjan24

Firma Mirjan24 produkuje meble i elementy wyposażenia domu od prawie 30 lat. W tym czasie zdołała uzyskać zaufanie tysięcy osób na europejskich rynkach. Wytwarzając swoje meble, Mirjan24 dba o zadowolenie konsumentów i stara się dostarczyć im jak najlepsze modele. Dzięki temu sofy rozkładane tej firmy są wygodne i solidne oraz dostępne w niskich cenach. Tkaniny na obicia są starannie dobierane, aby były wytrzymałe i trwałe, ale również odpowiednio miękkie, podnosząc komfort odczuwany przez użytkowników. Rozkładane sofy dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych i w różnych stylach. Wzory stosowane przez firmę Mirjan24 są oryginalne i ciekawe, obok klasycznych modeli można znaleźć też takie, które są nowoczesne i pomysłowe. Wiele sof wyposażonych jest w pojemniki na pościel i wypełnienie, które zachowuje swój kształt przez długi czas.

Nowak Meble

Firma Nowak wytwarza meble tapicerowane, które wyróżniają się trwałością użytych materiałów, solidnym wykonaniem i wysokim poziomem komfortu użytkowników. Z tego powodu konsumenci często decydują się na zakup sof i kanap tego producenta. Wszystkie modele są wykonywane przez profesjonalistów, którzy łączą doświadczenie z nowoczesnymi rozwiązaniami. Firma Nowak stara się nadążyć za nieustannie zmieniającymi się trendami i oferuje swoim konsumentom eleganckie i wygodne meble, które sprawdzą się w każdym domu. 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ