Opinie o QMED Standard

Ostatnio aktualizowane: 24.04.24

 

Najważniejsze zalety:

To dobra poduszka ortopedyczna wypełniona wysokiej jakości pianką, która idealnie dostosowuje się do kształtu ciała zapewniając odpowiednie podparcie. Tym samym po obudzeniu nie odczuwamy bólu w okolicy szyi i karku. Poduszka jest pokryta miękkim, przyjemnym w dotyku materiałem, który jest delikatny dla skóry i nie powoduje reakcji alergicznych. Potwierdzeniem na to jest przeprowadzony test QMED Standard.

 

Najważniejsze wady:

Przez pierwsze noce może nam się wydawać, że spanie na poduszce nie jest wygodne. Nie trzeba się jednak martwić. Nasze ciało musi tylko przyzwyczaić się do nowego ułożenia, co następuje zwykle stosunkowo szybko.

 

Werdykt: 9.8/10

Większość osób podziela zdanie, że inwestycja w tę poduszkę to rozsądne rozwiązanie. Korzystanie z niej pomaga uporać się z bólem pleców i lepiej się wysypiać. Produkt jest polecany dla osób niemal w każdym wieku. Poduszka zyskała miano wyrobu medycznego, co potwierdza bezpieczeństwo jej używania. 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Pianka

Cena QMED Standard nie jest wysoka, dlatego konsumenci tym bardziej doceniają produkt i jakość jego wykonania. Poduszka jest wypełniona pianką termo-formującą, która potrafi idealnie dopasować się do kształtu ciała danej osoby. Pianka niejako zapamiętuje użytkownika, a tym samym ma on zagwarantowaną maksymalną wygodę i bezpieczeństwo w trakcie odpoczynku. Warto podkreślić też, że wypełnienie jest hipoalergiczne. Oznacza to, że na zakup tego produktu mogą się zdecydować także osoby mające skłonność do alergii. Spanie na tej poduszce nie powinno powodować kłopotów, takich jak: duszności, katar czy kaszel. 

Wyrób medyczny

Co zachęca do zakupu poduszki ortopedycznej QMED Standard? Opinie wystawiane przez kupujących sugerują, że jedną z najważniejszych kwestii zachęcających do inwestycji w ten produkt jest bezpieczeństwo jego stosowania. Poduszka zyskała miano wyrobu medycznego i ma certyfikat CE, a to oznacza, że podczas jej produkcji zachowano wszystkie wymagane prawem normy. Stanowi to dowód na to, że produkt jest wysokiej jakości i dostosowano go do codziennego używania, także przez osoby mające problemy zdrowotne.

 

Przeznaczenie

Prezentowana poduszka ortopedyczna jest skierowana do szerokiego grona kupujących, co oznacza, że na jej zakup może zdecydować się wiele osób. Produkt jest polecany w szczególności w przypadku dolegliwości związanych z bólami głowy, szyi, karku i kręgosłupa. Jeśli po przebudzeniu nie masz energii i chcesz lepiej zadbać o ciało, inwestycja w tę poduszkę będzie dobrą decyzją. Na model QMED Standard można się też zdecydować, jeśli mamy zwyrodnienia stawów międzykręgowych kręgosłupa szyjnego, lub co jakiś czas pojawia się u nas problem z drętwieniem dłoni albo bólem ramion. Poduszka może okazać się też przydatna dla osób mających problemy z zasypianiem, a nawet w przypadku uciążliwego chrapania.

 

Poszewki

Produkt jest sprzedawany w zestawie z dwoma poszewkami: wewnętrzną i zewnętrzną. Drugą z wymienionych można łatwo zdjąć, bo jest ona zapinana na zamek. Dzięki temu zdecydowanie łatwiej jest utrzymać poduszkę w czystości, co jest ważne nie tylko ze względów estetycznych, ale też higienicznych. Zamek działa płynnie i nie trzeba nim szarpać, aby ściągnąć poszewkę.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ