Opinie o Wellpur Lyngen 

Ostatnio aktualizowane: 24.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Poduszka składa się z mniejszych kawałków gąbki złożonych w całość w poszewce. Taka budowa sprawia, że każdy z użytkowników bezbłędnie dopasuje wysokość poduszki do swojej anatomii, dzięki czemu spanie będzie wygodne. Wielu klientów, po dłuższym okresie użytkowania Wellpur Lyngen chwali sen na tej poduszce twierdząc, że ból karku, kręgosłupa czy głowy mija i nie powraca. zatem test Wellpur Lyngen u wielu użytkowników przebiegł pomyślnie.

 

Najważniejsze wady:

To dość twardy model poduszki, przynajmniej takie Wellpur Lyngen ma opinie. Część użytkowników właśnie z tego powodu zdecydowało się na rezygnację z jej używania. Ponadto, według opisów użytkowników poduszka twardnieje pod wpływem nacisku ciała i nieszybko wraca do stanu pierwotnego. Jest też grupa użytkowników, u których poduszka okalająca ściśle głowę powoduje pocenie.

 

Werdykt: 9.6/10

Poduszka Wellpur Lyngen ma różne opinie. Od skrajnie negatywnych po entuzjastyczne, chwalą działanie produktu. Bezsprzecznie jest to poduszka, którą użytkownik musi dopasować do swojej anatomii. Jeśli zostanie to przeprowadzone w sposób prawidłowy, poduszka potrafi uwolnić użytkowników od bolesnych schorzeń. Poduszka dopasowuje się do kształtów śpiącego na niej człowieka sprawiając, że pozycja spania jest bardziej naturalna.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Jysk poduszki

Firma Jysk od dawna wie, że jakość snu zależy od dobrej poduszki i materaca, na którym się noc spędza. Oba elementy powinny wzajemnie się uzupełniać, aby przynieść śpiącej osobie wymierne korzyści. W sklepie firmowym dostaniemy zatem każdy rodzaj poduszki i materaca niezależnie od tego czy preferujemy ułożenie ciała podczas snu wysoko, czy nisko, czy śpimy na brzuchu plecach czy na boku. Jysk oferuje poduszki o różnych wypełnieniach, a także modele dla dorosłych i dzieci, a nawet niemowląt. Wypełnienie też jest różnorodne, od naturalnego, po wykonane z włókien syntetycznych czy pianki. Specjalną ofertą Jysk są poduszki z wypełnieniem z formowanej pianki albo wypełnione lateksem naturalnym. Ten rodzaj poduszek pozwala na dobre podparcie ciała, bo poduszka dopasowuje się do jego kształtu. Poduszki z pianki termoplastycznej to seria produktów WellPur. Producent zachęca też do przetestowania poduszki do spania, bo każdy z nas jest inny, inne ma preferencje i potrzeby, dlatego też należy poduszkę wybrać bardzo starannie. 

Cechy poduszki

Wellpur Lyngen to produkt wykonany z pianki termoelastycznej, której używanie do spania sprawia, że następuje redukcja napięcia mięśni karku. Wsad został wykonany z rozdrobnionej pianki termoelastycznej o gramaturze 40 kg/m³. Masa poduszki wynosi 1470 g, z czego 1300 g stanowi wsad. Z zewnątrz poduszkę pokryto poszewką, która została wykonana z białego, miękkiego materiału zawierającego w składzie 67 % poliestru i 33 % wiskozy bambusowej. Poszewkę można bez przeszkód wyprać w pralce automatycznej, używając programu o maksymalnej temperaturze 40°C. Można ją też suszyć w suszarce bębnowej w temperaturze do 60°C. Ze względu na to, że poduszka składa się z wielu kawałków gąbki, które otaczają rdzeń, użytkownik może dowolnie regulować wysokość spania i twardość poduszki, poprzez usuwanie bądź dokładanie warstw gąbki. Wymiary poduszki wynoszą: Szerokość: 42 cm, Długość: 65 cm, Wysokość: 15 cm. Cena Wellpur Lyngen jest przystępna i użytkownicy twierdzą, że jest adekwatna do jakości produktu. 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ