Najlepszy materac lateksowy Hevea

Ostatnio aktualizowane: 25.06.24

 

 

Materace lateksowe Hevea – ranking

 

 

Hevea Baby 60×120

 

Model Baby 60×120 to wygodny materac lateksowy Hevea w dobrej cenie. Produkt dedykowany jest dla dzieci, jego wymiary to 120 cm x 60 cm. Model jest bardzo elastyczny, dlatego gwarantuje odpowiednie podparcie dla kręgosłupa w czasie snu.

We wnętrzu znajduje się pianka, która dopasowuje się do kształtu ciała. Dlatego w czasie snu ciało malca jest dobrze podtrzymywane, a sam materac nie zapada się. Wszystkie materiały, które zostały użyte do produkcji, są hipoalergiczne i posiadają niezbędne atesty. Masz więc pewność, że model nie zagrozi zdrowiu pociechy. Materac sprosta też potrzebom dzieci z problemami ortopedycznymi. Spowodowane jest to tym, że model wspomaga krążenie krwi i dobrze podtrzymuje odcinek lędźwiowy i kark.

Z materaca zadowoleni są rodzice, bo ich maluszki komfortowo śpią. We wnętrzu produktu znajdziesz niewielkie kanaliki wentylacyjne. To dzięki nim możliwy jest swobodny przepływ powietrza, dlatego ryzyko rozwoju bakterii i pleśni jest niewielkie.

 

 

 

 

Hevea Comfort H2

 

Materac Hevea Comfort H2 to dobry gatunkowo model o wymiarach 160 cm x 200 cm. Jest to produkt lateksowy o dużej zawartości naturalnego materiału (20%). Produkt posiada wszystkie niezbędne atesty Państwowego Zakładu Higieny, dlatego jest w pełni bezpieczny. Wysokość materaca to 14 cm, dlatego wygodnie na nim wypoczniesz.

Wewnętrzny pokrowiec wykonano z białej bawełny. Jego zadaniem jest ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz zapobieganie rozwojowi bakterii. Z kolei zewnętrzny pokrowiec obszyto powłoką antyalergiczną. Można go zdjąć i wyprać, co ułatwia utrzymanie czystości. Tym, co wyróżnia materac są strefy twardości. Każda z nich jest inna i podpiera inną część ciała. Zapewnia to możliwie najlepsze wsparcie w czasie snu. Materac jest wygodny, bo nie zapada się pod naciskiem ciała.

Produkt zebrał pozytywne opinie od bardzo dużej grupy konsumentów. Gwarancja odpowiedniego ułożenia kręgosłupa i wsparcie odcinka lędźwiowego i karku gwarantują zmniejszenie bólów pleców.

 

 

 

 

Hevea Family Medicare

 

Nasze zestawienie materacy nie byłoby pełne bez Hevea Family Medicare. Jest to produkt wykonany z wysokiej jakości pianki lateksowej, która zapewnia właściwe podtrzymanie kręgosłupa. Klasa twardości modelu to H2, dlatego jest odpowiedni dla większości konsumentów. Wymiary produktu to 200 cm x 160 cm.

Materac bardzo dobrze wspiera wszystkie odcinki kręgosłupa podczas snu. Dużym atutem jest to, że ciało nie zapada się i jest odpowiednio podtrzymywane. Poza tym pianka bardzo szybko dopasowuje się do kształtu ciała. Specjaliści są zdania, że materac zmniejsza bóle pleców i pomaga w poprawie krążenia krwi. Co więcej, produkt ten oddycha, dlatego ryzyko rozwoju bakterii i pleśni w środku jest bardzo niewielkie. Z tego powodu materac polecany jest również alergikom. Model ma 7 stref o zróżnicowanej twardości, dlatego ciało jest dobrze podtrzymywane podczas odpoczynku. Cecha ta została doceniona przez wielu konsumentów. Poza tym osoby, które kupiły materac pochwaliły elastyczność produktu oraz wygodę w czasie snu.

 

 

 

 

Jaki materac lateksowy Hevea wybrać?

 

Na jakość snu duży wpływ ma materac, na którym śpisz. Nieodpowiednio dobrany produkt sprawi, że kręgosłup nie będzie właściwie podtrzymany, a to skutkuje bólem mięśni. Dobrym rozwiązaniem jest inwestycja w materac lateksowy, który zapewnia właściwe podparcie kręgosłupa. Poniżej znajdziesz krótki poradnik, z którego dowiesz się, jak zakupić dobrej jakości produkt.

W artykule chcemy zwrócić szczególną uwagę na najlepsze materace lateksowe Hevea, które wykonane są z naturalnego mleczka kauczukowego. Marka Hevea znana jest z produkcji wysokiej klasy materacy. Mają one optymalną miękkość, dlatego czujemy się wypoczęci. Firma używa dobrej jakości materiałów, które są bezpieczne dla alergików.

Kolejną, kluczową kwestią jest grubość produktu. Według specjalistów najlepszy materac lateksowy Hevea w 2024 roku nie powinien być cieńszy niż 10 cm. Im grubszy model wybierzesz, tym większy komfort sobie zapewnisz. Następną rzeczą, która wymaga uwagi jest twardość materaca. Jeśli kupisz zbyt miękki model, będzie się on zapadać. W konsekwencji nie tylko Twój wypoczynek nie będzie komfortowy, ale również kręgosłup nie będzie dobrze wspierany. To skutkuje zwiększeniem bólu pleców. Z kolei przesadnie twarde modele nie są wygodne. Najlepiej przed dokonaniem zakupu przetestuj interesujący Cię produkt. Dobrym rozwiązaniem jest wybór elastycznego modelu, który zapamiętuje kształt ciała i do niego się dopasowuje. Produkty elastyczne są jednak dość drogie.

Ostatnią rzeczą, która wymaga Twojej uwagi jest pokrowiec znajdujący się na materacu. Jego główną funkcją jest ochrona wkładu i zabezpieczanie go przed zabrudzeniem i zniszczeniem. Dlatego musisz wybrać model, który pokryto wytrzymałym materiałem, takim jak bambus, bawełna lub tworzywo sztuczne. Pierwsza z tych tkanin – bambus – ma silne właściwości hipoalergiczne, dlatego polecana jest w łóżeczkach dla najmłodszych. Atutem tworzyw sztucznych jest niska cena i zadowalająca cyrkulacja powietrza. Również bawełna pozwala na swobodny przepływ powietrza. Za sprawą pokrowca bawełnianego materac chroniony jest przed bakteriami.

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ