Zmywarki do zabudowy firmy Siemens — modele do 3000 zł

Ostatnio aktualizowane: 25.06.24

 

 

Szukasz dobrej zmywarki? Zacznij od ustalenia, czy potrzebny ci sprzęt do zabudowy, czy może wolisz urządzenie wolnostojące. Wiele ciekawych propozycji do nowoczesnej kuchni znajdziesz w ofercie marki Siemens. Sprawdź polecane modele do 3000 zł!

 

Zmywarka do zabudowy — czy warto?

Zastanawiasz się, czy zmywarka do zabudowy to dobry pomysł? Taki sprzęt ma wiele zalet. Umożliwia przede wszystkim zaaranżowanie atrakcyjnego wizualnie pomieszczenia. Kuchnia prezentuje się znacznie lepiej, gdy zmywarka nie odcina się od linii mebli. Znacznie łatwiej wybrać też nowe urządzenie, gdy możesz pominąć względy estetyczne i skupić się na specyfikacji. O zakupie zdecydują więc rodzaje programów i zastosowane technologie, a nie to, czy urządzenie pasuje do lodówki, czy kuchenki.

Zmywarka w zabudowie oznacza dyskretniejszą pracę i łatwiejsze sprzątanie — na froncie nie pozostają nieestetyczne odciski palców. Co ważne — przypadkowo nie zostanie też  zmywarka uruchomiona. Ma to znaczenie, gdy masz w domu ciekawskie, poznające świat dzieci!

Jak widzisz, jest sporo zalet zmywarki do zabudowy. Czy taki model ma wady? Przede wszystkim — trudniejszy jest jej montaż i naprawa w przypadku ewentualnej awarii.

Pamiętaj, że kluczową decyzją przy zakupie zmywarki jest określenie, czy szukasz modelu o szerokości 60 cm, czy 45 cm. Ten pierwszy sprzęt sprawdzi się przy liczniejszych rodzinach lub w kuchniach amatorów gotowania i pieczenia. Drugi będzie udanym zakupem do kawalerki lub aneksu kuchennego. To również dobre uzupełnienie wyposażenia kuchni osób, które często stołują się na mieście.

Na jakie parametry zwracać uwagę oprócz wymiaru urządzenia? Przede wszystkim na:

• pojemność;

• klasę energetyczną;

• generowany hałas;

• zużycie wody;

• programy zmywania;

• zastosowane technologie;

• możliwość regulacji wysokości kosza;

• łatwe sterowanie.

Czy w kwocie do 3000 zł można znaleźć warte uwagi urządzenia? Przyjrzyj się propozycjom marki Siemens! To świetnie oceniane zmywarki, które zbierają pozytywne recenzje użytkowników.

Najlepsze zmywarki Siemens do 3000 zł — polecane modele

Które zmywarki Siemens do zabudowy cieszą się największym zainteresowaniem? Zobacz najchętniej kupowane urządzenia do 3000 zł!

• SIEMENS SR61IX05KE – model za 1900 zł o szerokości 45 cm. Klasa energetyczna urządzenia to F, a generowany hałas 48 db. Masz do dyspozycji pięć programów zmywania. Pojemność urządzenia to dziewięć kompletów naczyń. Doceń zdalną kontrolę nad urządzeniem dzięki aplikacji Home Connect. Łatwo przyspieszysz pracę zmywarki, korzystając ze Speed on Demand. Spodoba ci się zdalny start i strefa intensywna, dzięki której doczyścisz nawet mocno zabrudzone naczynia.

• SIEMENS SR63EX20KE – 45-centymetrowe urządzenie za ok. 2800 zł, w którym zmieścisz 10 kompletów naczyń. Możesz skorzystać z sześciu programów zmywania. Klasa energetyczna tego modelu to D, a poziom hałasu – 45 db. Zmywarka działa z aplikacją mobilną Home Connect. Znajdziesz tu sensor załadunku, funkcję VarioSpeed Plus, dzięki której przyspieszysz działanie urządzenia. Sprzęt ma także regulację wysokości górnego kosza.

• SIEMENS SR63XX20ME – kolejna propozycja o szerokości 45 cm — tym razem za 2500 zł. Zmieścisz tu 10 kompletów naczyń. Masz do dyspozycji sześć programów zmywania. Klasa energetyczna tej propozycji to F. Nie zabrakło tu rozwiązań opisanych wcześniej — na czele z systemem Home Connect. Spodoba ci się też VarioSpeed Plus, czyli łatwe przyspieszanie działania urządzenia. Jest tu także sensor załadunku, który pomoże oszczędzić wodę podczas cyklu zmywania, dobierając jej zużycie do tego, ile naczyń jest wewnątrz zmywarki.

Chcesz poznać inne dobrze oceniane modele? Zobacz wszystkie zmywarki do zabudowy Siemens w sklepie MediaMarkt i zdecyduj, która z nich trafi do twojej kuchni!

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ