Najlepszy materac Janpol

Ostatnio aktualizowane: 21.05.24

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Jest to materac rehabilitacyjny. Ma 7 stref twardości, które zapewniają odpowiednie wzmocnienie (w miejscach, takich jak ramiona czy biodra) i zwiększają wygodę wypoczynku. Model dopasowuje się do kształtów ciała, co wpływa na komfort użytkowania.

Wady

Część osób uważa, że szerokość materaca jest minimalnie większa niż deklarowana przez producenta, co może spowodować problemy z dopasowaniem do wymiarów ramy łóżka.

Podsumowanie

Materac Janpol Wenus H2 to bardzo dobra opcja na podwójne łóżka. Jego wymiary to: 160 cm x 200 cm. Wysokość produktu (17,5 cm) zapewnia komfortowy sen. Ułożone w środku sprężyny są obłożone miękką pianką, co gwarantuje stabilność.

Drugi wybór

Zalety

Materac Janpol Erebu to dobry wybór dla alergików. Wewnątrz produkt ma sprężyny kieszeniowe otulone specjalną matą kokosową, która ma za zadanie chronić, aby we wnętrzu nie rozwijały się bakterie lub roztocza.

Wady

Niektórzy konsumenci twierdzą, że materac jest zbyt twardy i dla osób o szczupłej budowie ciała korzystanie z niego może być niewygodne. Pomimo swoich rehabilitacyjnych właściwości nie będzie odpowiadał każdemu typowi sylwetki.

Podsumowanie

Wymiary materaca to: 160 cm x 200 cm. Produkt pokryty jest pokrowcem, który można łatwo go zdjąć i wyprać. Dzięki temu łatwo jest utrzymać go w czystości. Mata kokosowa jest pokryta warstwą końskiego włosia odporną na wilgoć.

Rozważ też

Zalety

Produkt zapewnia wzmocnienie i podtrzymywanie konkretnych partii ciała (na przykład ramion, bioder) dzięki 7 strefom twardości. Bardzo wygodny wypoczynek gwarantuje pianka, która delikatnie otula ciało zapewniając komfortowy sen.

Wady

Przez materiał, z którego materac jest wykonany (lateks), użytkownicy sygnalizują problem z drażniącym zapachem. Materac należy dobrać do wagi i wzrostu użytkownika, aby nie był ani za miękki, ani za twardy.

Podsumowanie

Janpol Demeter H2 ma status modelu rehabilitacyjnego. Dzięki lateksowi jest elastyczny i dopasowuje się punktowo do kształtu ciała. Dobrze sprawdza się w łagodzeniu problemów z kręgosłupem, a dzięki materiałowi, z którego jest wykonany ma właściwości antyalergiczne.

 

 

Materace Janpol – ranking

 

 

Janpol Wenus H2

 

Wymiary materaca Janpol Wenus H2 wynoszą 160 cm x 200 cm. Jest to bardzo dobra opcja na szerokie, podwójne łóżka. Materac jest produktem rehabilitacyjnym. Kiedy wypoczywasz na nim, ten relaksuje całe Twoje ciało i niweluje bóle ramion, kręgosłupa oraz szyi. Model bardzo dobrze dopasowuje się do kształtów ciała, więc zawsze budzisz się wypoczęty i gotowy do działania.

Wysokość opisywanego materaca wynosi 17,5 cm. Taka grubość z pewnością zapewni Ci komfortowy sen. Stabilność produktu gwarantują ułożone w środku sprężyny. Z obu stron zostały one obłożone miękką pianka. Materac ma 7 stref twardości. W miejscach takich jak biodra czy ramiona mamy zapewnione odpowiednie wzmocnienie, które zwiększa wygodę Twojego wypoczynku.

Jest to dwustronny materac Janpol w dobrej cenie. Użytkownicy, którzy już mieli okazję z niego korzystać uważają, że jest on powodem poprawy jakości ich snu. Prezentowany produkt jest miękki, lecz w miejscach takich jak biodra czy ramiona gwarantuje wzmocnienie dające komfort.

 

 

 

 

Janpol Erebu

 

Janpol Erebu to materac, który został skonstruowany tak, abyś mógł ułożyć się na nim jak najwygodniej. Na początku przyjrzyjmy się, z czego został wykonany. W środku produktu znajdują się twarde sprężyny kieszeniowe. Są one otulone matą kokosową, która nie dopuszcza, aby we wnętrzu rozwijały się bakterie lub zagnieździły roztocza. Jest to więc bardzo dobra opcja dla alergików.

Na macie kokosowej jest umieszczona warstwa końskiego włosia. Materiał ten jest odporny na wilgoć, a oprócz tego jest bardzo wytrzymały. Na wierzchu materac pokryty jest pokrowcem z tkaniny żakardowej. Pokrowiec możesz łatwo ściągnąć i wyprać, dzięki czemu produkt łatwo utrzymać w czystości. Grubość materaca wynosi 17,5 cm, co gwarantuje komfortowy wypoczynek.

Wymiary opisywanego materaca wynoszą 160 cm x 200 cm. Użytkownicy donoszą, że produkt jest sprężysty, lecz przy poruszaniu się w nocy drgania nie są odczuwalne przez partnera i go nie budzą. Dlatego jest to często wybierany materac.

 

 

 

 

Janpol Demeter H2

 

Dla osób, które najbardziej cenią komfortowy sen, mamy specjalną propozycję. Jest to Janpol Demeter H2. Prezentowany materac ma 7 stref twardości. Każda strefa ma wzmocnienia, które stabilnie podtrzymują dane partie Twojego ciała na przykład biodra oraz ramiona. Reszta ciała jest delikatnie otulona pianką, co sprawia, że wypoczynek na opisywanym materacu jest bardzo wygodny.

Pianka lateksowa, z jakiej jest wykonany produkt gwarantuje odpowiednią cyrkulację powietrza, więc nie pocimy się w trakcie snu. W rezultacie drobnoustroje nie mają szans na rozwój. Dodatkową higienę zapewnia również zdejmowany pokrowiec wykonany z jerseyu. Pokrowiec możesz w każdej chwili zdjąć i wyprać.

Materac Janpol Demeter H2 jest bardzo sprężysty, dzięki czemu po przebudzeniu czujesz się rześki i wypoczęty. Użytkownicy uważają prezentowany produkt za materac, który skutecznie niweluje bóle ramion i kręgosłupa. Oprócz tego Internauci wspominają, że model łatwo utrzymać w czystości.

 

 

 

 

Jaki materac Janpol wybrać?

 

Zadaniem materaca jest zapewnienie dobrego snu. To on w dużej mierze wpływa na to, czy obudzimy się wyspani czy cały dzień będziemy cierpieli na bóle kręgosłupa i ramion. Wiele osób nie wie, że aby wybrać dobry materac, trzeba sprawdzić wiele kwestii. Każdą z nich spróbujemy rozwinąć w poniższym artykule. Dlatego, jeżeli zamierzasz zaopatrzyć się w materac, to zapraszamy do przeczytania naszego poradnika. Artykuł z pewnością pomoże Ci w zakupach.

W naszym artykule umieściliśmy produkty firmy Janpol, która zajmuje się produkcją materacy poprawiających jakość snu swoich klientów. Produkty zaprojektowane przez tę markę wyróżniają się dobrym wykonaniem. Materace Janpol znane są również ze swoich właściwości prozdrowotnych.

Wiele osób uważa, że najlepszy materac Janpol w 2024 roku jest sprężysty. Można bardzo łatwo to sprawdzić. Wystarczy, że naciśniesz na produkt łokciem. Wokół ręki powinno zrobić się małe wgłębienie, które jednak wraz z uniesieniem łokcia powinno zniknąć. Najbardziej sprężyste materace zwykle są wykonane z pianki, lateksu lub kokosa.

Dopytaj się również o strefy twardości danego materaca. Zazwyczaj produkty mają od 3 do 7 stref. Odpowiadają one za dobre dopasowanie się do Twojego ciała, co w efekcie przyczynia się do lepszego snu. Szczególnie wybierz model, który ma umocnienia w strefie bioder oraz ramion. Twardość w tych punktach zapewni Ci komfortowo spędzoną noc.

Jeżeli chodzi o twardość materaca, to jest ona oznaczona literką H, za którą pojawia się cyfra od 1 do 4. Materac H1 jest bardzo miękki, H2 – średnio miękki, H3 średnio twardy, a H4 twardy.

Jeżeli chodzi o wymiary, to jest kilka standardowych, a wśród nich znajdziesz: 80 cm x 120 cm, 100 cm x 120 cm, 140 cm x 120 cm, 200 cm x 200. W przypadku, kiedy Twoje łóżko ma nietypowe wymiary, to możesz również zamówić produkt na wymiar. Nie każdy producent ma jednak nietypowe materace w swojej ofercie.

Wiele osób uważa, że najlepszy materac Janpol w 2024 roku jest gruby. Grubość modeli zazwyczaj wynosi od 12 cm do 25 cm. Jeżeli chcesz poczuć się bardzo komfortowo, to wybierz jak najwyższy materac.

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ