Opinie o Hilding Fandango

Ostatnio aktualizowane: 25.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Materac bardzo dobrze nadaje się dla osób lubiących spać na twardym podłożu, a także tych z nadwagą. Jak pokazał test Hilding Fandango, jest on odpowiednio elastyczny i we właściwy sposób podpiera całe ciało, a nie tylko plecy. Model jest dostępny w kilku rozmiarach do wyboru.

 

Najważniejsze wady:

Po wyjęciu materaca z opakowania wyczuwalny jest intensywny, stosunkowo drażniący zapach. Czasami zdarza się, że mimo kilkugodzinnego wietrzenia jest on wciąż wyczuwalny. Niektórzy kupujący przyznają, że zapach utrzymuje się nawet przez 2 – 3 tygodnie.

 

Werdykt: 9.7/10

Mimo konieczności długiego wietrzenia materac cieszy się dużą popularnością wśród konsumentów. To model kieszeniowy, co oznacza, że w jego wnętrzu znajdują się sprężyny umieszczone w osobnych kieszonkach. Jest on dostępny zarówno w rozmiarze 160 cm x 200 cm, jak i kilku innych, np. 180 cm x 200 cm.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Pokrowiec Medicott

Na temat produktu można znaleźć wiele komentarzy, z których wynika, że to bardzo dobry materac. Ma to związek m.in. z tym, że w zestawie otrzymujemy praktyczny pokrowiec Medicott. Ma on antyalergiczne właściwości, a więc nadaje się dla osób wrażliwych. Materiałem wykonania pokrowca jest specjalnie impregnowana tkanina, która jest przyjemna w dotyku. Zapobiega ona powstawaniu szkodliwej dla naszego zdrowia pleśni oraz rozwojowi mikroorganizmów, takich jak bakterie. Pokrowiec może zastąpić prześcieradło, zapobiega on zabrudzeniu materaca. Kiedy pojawią się na nim plamy, możemy go wyprać i to w stosunkowo wysokiej temperaturze (do 60 st. C). Nie przyczyni się to do zniszczenia tkaniny. Co ważne, zakładanie i zdejmowanie pokrowca nie jest trudne, ponieważ ma on wszyty zamek błyskawiczny. Wykazały to także przeanalizowane opinie o Hilding Fandango. 

Trwałość

Materac jest trwały i odporny na odkształcenia, co stanowi dodatkową zachętę do zakupu. Na jego wytrzymałość wpływa dobrze przemyślana budowa. Ponieważ sprężyny są umieszczone w osobnych kieszonkach, każda z nich pracuje oddzielnie, a to zapewnia elastyczność punktową. Nie ma ryzyka, że podczas zmiany pozycji snu druga osoba będzie odczuwać nasze ruchy. To mogłoby przeszkodzić jej w wypoczynku. Materac został też wypełniony wysokoelastyczną pianką Flexifoam, która jest miękka i sprężysta. Bardzo dobrze dopasowuje się ona do kształtu ciała i umożliwia utrzymanie kręgosłupa w prawidłowej pozycji. Z tego względu rano budzimy się wypoczęci i nie odczuwamy nieprzyjemnego bólu pleców. Za nadawanie modelowi odpowiedniej sztywności i twardości odpowiada mata kokosowa. Gwarantuje ona również właściwą cyrkulację powietrza.

 

Możliwość odwracania

Model jest dwustronny, a to oznacza, że jego obie strony są przeznaczone do użytkowania. Ciekawe jest to, że różnią się one poziomem twardości. Jeśli po kilku nocach uznamy, że materac nie jest do końca wygodny, nie musimy go wymieniać. Najpierw powinniśmy obrócić go na drugą stronę, to zwykle rozwiązuje problem i zapewnia właściwy komfort snu. Należy podkreślić, że to model medyczny, czyli taki mający właściwości zdrowotne. Zostało to potwierdzone poprzez różnego rodzaju testy i badania. Na popularność produktu wpływa też niewygórowana cena. Hilding Fandango to godny uwagi materac, odpowiedni nawet dla osób mających problemy z kręgosłupem.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ