Opinie o Hilding Salsa

Ostatnio aktualizowane: 18.07.24

 

Najważniejsze zalety:

Materace Hilding mają status wyrobów medycznych. Jest to produkt dedykowany osobom z niedużymi dolegliwościami kręgosłupa, jest to także materac spełniający zadanie jako produkt przeciwodleżynowy. Zaletą jest również wszechstronność produktu. Jest on dedykowany dla alergików, par, nawet o dużej różnicy wagowej i osób aktywnych.

 

Najważniejsze wady:

Materac nie będzie stanowił remedium na duże zwyrodnienia i tym samym duże bóle kręgosłupa, gdy potrzebna jest pomoc lekarza i rehabilitanta. W przypadków takiego zwyrodnienia kręgosłupa właściwości pianki, która dostarcza wygodną pozycję wypoczynku, nie będzie wystarczającym lekarstwem przeciwbólowym.

 

Werdykt: 9.7/10

 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Polecany dla par

Ze względu na wypełnienie materaca pianką flexifoam ma on optymalna sztywność. Materac gwarantuje doskonałe wsparcie kręgosłupa, ma 7 stref twardości, które w różny sposób oddziałują na punkty nacisku. Wierzchnia warstwa pianki visco sprawia, że materac daje osobie leżącej na nim uczucie komfortu, wrażenie przyjemnego otulenia i miękkości. Takie właściwości materaca przeznaczają go dla par, w których każda z osób ma inna wagę i wzrost. Każda z nich niezależnie wchodzi w interakcję z powierzchnią materaca, który dodatkowo, pod wpływem temperatury ciała, dopasowuje się do jego kształtów, co z kolei wpływa pozytywnie na rozluźnienie mięśni zmniejszając ich napięcie. Materac dodatkowo jest dostępny w wielu szerokościach: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 i 200 cm, zatem w przypadku wyboru go do sypialni małżeńskiej bez problemu można go dobrać do istniejącego, lub planowanego łóżka. Materac Hilding Salsa, choć ma opinię modelu, do którego trzeba się nieco przyzwyczaić, po okresie adaptacji rozpieszcza wygodą użytkownika.

Wielowarstwowość materaca

Spodnia warstwa materaca to pianka flexifoam o wysokości 14 cm. Pianka ta jest wykonana z poliuretanu i ma właściwości, które sprawiają, że dobrze dopasowuje się do kręgosłupa leżącej osoby. Pianka ta dba o podparcie każdej części kręgosłupa. To ta część materaca sprawia, że zachowuje on odpowiednią sztywność, a także ten element pozwala na uzyskanie 7 stref twardości materaca. A to z kolei wpływa na wygodę niezależnie od przybranej pozycji. 

Pianka visco vita-rest to warstwa wierzchnia o grubości 4,6 cm. To pianka termoelastyczna, która poddaje się nie tylko naciskowi ciała, ale też reaguje na jego ciepło. W ten sposób doskonale dopasowuje się o indywidualnych potrzeb użytkownika, dając nie tylko miękkość, ale też uczucie otulenia. Termoplastyczne właściwości pianki sprawiają, że redukując nacisk wpływa relaksująco na mięśnie. 

Posłanie jest też zaopatrzone w 2 rodzaje pokrowców, do wyboru przez kupującego. Pierwszy z nich, pokrowiec tencel, to antyalergiczna powłoka wykonana z włókna wiskozowego. Dba o odpowiednią wilgotność materaca i zapobiega rozwojowi na nim bakterii. Pokrowiec velvet wykorzystuje naturalne prebiotyki do zwalczania alergenów i jest w dotyku niezwykle miękki i delikatny. Jak wykazał test Hilding Salsa oba pokrowce można prać w temperaturze 60 stopni Celsjusza.

 

Przystępna cena

Osoby, które zakupiły materac Hilding Salsa wskazują, że jego cena, biorąc pod uwagę wszystkie właściwości materaca, jest zdecydowanie przystępna. Użytkownicy podkreślają, że jest to materac funkcjonalny przy obsłudze osoby stale leżącej, bo ma właściwości przeciwodleżynowe. Na uwagę zasługuje fakt, że produkt posiada status wyrobu medycznego, zatem jego właściwości są potwierdzone odpowiednimi certyfikatami. Wielu klientów przyznaje, że do zakupu przekonała ich trwająca na Hilding Salsa promocja. Po kilku dniach używania nowi nabywcy potwierdzają, że to był dobry wybór.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ